שימוש במערכת המידע לחוקרים

קולות קוראים

מטרתה של מערכת המידע לחוקרים היא לפרסם ולהפיץ לחוקרים באוניברסיטת תל אביב מידע בנושא מקורות למימון מחקר  מקרנות חיצוניות. כל הקולות הקוראים המתפרסמים באתר פתוחים להגשה לחוקרי האוניברסיטה. איננו מפרסמים קולות קוראים בהם אין eligibility לחוקרים מאוניברסיטת תל אביב.

 

מערכת המידע מורכבת משני חלקים עיקריים:

 

1.קולות קוראים פעילים:

דף זה מרכז את כל הקולות הקוראים שמועד ההגשה שלהם עדיין פתוח.

 


המידע מופיע בצורת טבלה ובה (עפ"י סדר משמאל לימין): שם המענק, שם הקרן, סוג המענק, פקולטה/ות רלבנטיות, מדינת מקור, מועד ההגשה, מועד עידכון הרשומה. ניתן למיין כל אחת מן העמודות על פי סדר עולה/יורד על ידי לחיצה על כותרת העמודה בטבלה. ברירת המחדל היא מיון עפ"י תאריך עידכון (להקל על צפיה חוזרת של הטבלה).

 


כל הקולות הקוראים שעודכנו בחודש האחרון מסומנים במילה new באדום. ניתן לבחור את מס' השורות שיופיעו בדף בחלונית מצד שמאל למעלה. ניתן לסנן את הטבלה עפ"י השדות type, faculty, country. בראש הטבלה יש לפתוח את החלונית הקטנה בראש העמודה הרלבנטית ולבחור את הערך הרצוי. יופיעו רק הרשומות עם הערך הרצוי. למשל אם ברצוני לראות בטבלה רק רשומות המציגות פרסים- אבחר בעמודה type במילה prizes, ויופיעו לי רק הרשומות שלהם סיווג של prizes.

 


ניתן גם להצליב סינונים ב-2 או 3 חלוניות. למשל אם ארצה לראות מלגות מארה"ב עבור תלמידי רפואה, אבחר בחלוניות הסינון  כך: ב type אבחר fellowship, בפקולטה אבחר medicine ובמדינה אבחר USA.

 


חלונית ה search, מצד ימין למעלה מאפשרת לחפש כל מילה מופיעה בטבלה כולה (לא רק ברשומות שאנו רואים על המסך). הדבר מאפשר חיפוש לפי מילות מפתח (למשל brain, policy, image, , בריאות, לאומי וכיוצ"ב).

 

קרנות ישראליות מופיעות בעברית. יש לחפש אותן בעברית.

 


לאחר כל חפוש/סינון מופיעות תוצאות החיפוש. מס' הרשומות שקיבלנו מופיע בתחתית העמוד.

 

ניתן להיכנס לאתר אך ורק עם סיסמה ושם משתמש של TAU.

 

2. קולות קוראים שפג תוקפם:

דף זה מרכז את כל הקולות הקוראים שמועד ההגשה להם פקע.

ניתן למיין על פי שם הקרן (fund), סוג המענק (type) ומועד ההגשה (deadline), ע"י לחיצה על כותרת העמודה. החיפוש בחלונית החיפוש מצד ימין למעלה מתבצע בכל הערכים המופיעים בטבלה (שם הקרן, סוג המענק או מועד ההגשה. ניתן לבחור את מס' השורות שיופיעו בדף בחלונית מצד שמאל למעלה.

 

קולות קוראים של NIH- National Institutes of Health

מפאת ריבוי הקולות הקוראים של ה- NIH, על עשרות מכוניו, אנו מעלים לאתר אך ורק קולות קוראים שלהם מועדי הגשה חריגים (שאינם ה-standard dates). ניתן לחפש קולות קוראים ואפשרויות מימון באתר ה-NIH. וכן לבקש סיוע מאדוה סימן טוב (מידענית רשות המחקר-טל.6081).
כיוון שההגשה למכוני ה-NIH מורכבת, במידה והחלטתם לענות לקול קורא מסוים אנא פנו לתמי בר (טל. 8775).

 

הגשות ומידע לגבי מענקי הקהילה האירופית EU

ב-11.12.13 הושקה המסגרת החדשה של האיחוד האירופי- Horizon 2020 .

 

ניתן להתעדכן  בקולות הקוראים באתר או לפנות לעינת רון, מנהלת מדור אירופה (טל. 6240).

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>